יועץ קרינה אלקטרומגנטית עונה: האם הטלפון הסלולארי מסוכן?

האם הטלפון הסלולארי מסוכן?

שמועות אל מול עובדות, ידיעות אמינות אל מול פייק-ניוז: מה אתם כבר יודעים על קרינה הנפלטת מהטלפונים הסלולאריים? במציאות בה רבים מעידים כי המכשיר החכם שלהם הוא כמעט פרוטזה לגופם, לא ניתן שלא לתהות האם השימוש במכשירים רק מטיב, או שאולי גם יוצר נזקים בלתי הפיכים?

יועץ קרינה אלקטרומגנטית הוא בדיוק האדם לשאול אותו את השאלות הקשות (לעתים, אלו שכלל לא רוצים לדעת את התשובות עליהן). רגע לפני שגם אתם שולחים עוד SMS או מבלים ערב שלם אל מול המסך, דעו גם אתם: האם שימוש בטלפון הסלולארי שלכם פולט קרינה ועלול לסכן אתכם?

קרינה אלקטרומגנטית – על מה כולם מדברים?

לפני שנשיב על השאלה האם המכשירים הסלולאריים מסוכנים, חשוב להבין: מהי קרינה אלקטרומגנטית הנקשרת עם שמם? השם הנפוץ ו"העממי" יותר של קרינה מסוג זה הוא קרינה בלתי מייננת. מדובר על קרינה שאין ביכולתה לשנות את מבנה האטום, כלומר – היא אינה חזקה מספיק. עם זאת, היא נפלטת מהמכשירים הסלולאריים וחשיפה ממושכת אליה עלולה להשפיע על בריאותכם באופן שלילי.

"חשיפה לקרינה עלולה לסכן את בריאותי?"

זו כנראה השאלה הנפוצה ביותר, אך גם זו שחוששים מאד לקבל בעבורה תשובה. חשיפה אגרסיבית וממושכת לקרינה (בין היתר – ממכשירים סלולאריים), עלולה לגרום לסרטן. גם אם אינכם יכולים להימנע מקרינה באופן מוחלט, אתם בהחלט יכולים להיות מודעים לה וכך לנסות ולצמצם את רמת החשיפה אליה.

"אם כך, כדאי לי להפסיק את השימוש במכשיר הסלולארי?"

כל עוד יש באפשרותכם לוותר על שימוש במכשיר שלכם, לכו על זה. עם זאת, מובן כי אין זה ריאלי לצפות מאנשים להפסיק להשתמש במכשירים. המכשירים הסלולאריים הם הרבה מעבר לטלפון – הם מכשירי עבודה. אם תשאלו יועץ קרינה אלקטרומגנטית, הוא ימליץ לכם בעיקר להיות מודעים לקרינה הנפלטת מהמכשירים, ולנסות לאמץ הרגלים חדשים שיפחיתו את החשיפה:

  • הרחיקו את המכשיר מהגוף / אל תניחו אותו עליכם. דיבור באוזניה למשל, הינו פתרון מצוין!
  • אל תשתמשו במכשיר שלכם בעת חיבורו לחשמל
  • המעיטו את זמן השימוש היומי שלכם (גם אם תורידו את זמן השימוש משעתיים ביום לשעה וחצי, עשיתם המון)

עוברים לבית חדש? יועץ קרינה אלקטרומגנטית!

חשוב להבין כי הקרינה האלקטרומגנטית שאתם שואפים להפחית את החשיפה אליה, נפלטת לא רק מהמכשיר הסלולארי שלכם. במידה ואתם עוברים למבנה חדש – מגורים או עבודה, מומלץ מאד לבצע בדיקת קרינה אלקטרומגנטית. אנחנו ב"א.מ.נ", מבצעים בדיקות קרינה כבר מעל ל-20 שנים! אנו מציעים מספר בדיקות שונות, ביניהן:

  • בדיקות קרינה בעומס מרבי / ללא עומס
  • בדיקות קרינה מלוחות חשמל / אנטנות סלולאריות

לפרטים נוספים אודות נחיצות הבדיקה במבנה שלכם והתייעצות עם יועץ קרינה אלקטרומגנטית, התקשרו עכשיו ונשמח לסייע – 09-7439917