קרינה מארון החשמל הביתי – האמנם?

קרינה מארון החשמל הביתי

גם אם אתם אנשים שאוהבים לפתוח את דלת הבית ולארח ברוחב לב, סביר כי ישנה אורחת אחת שלא תשמחו לקבל, בשום מחיר: הקרינה. לצד אורחים שיעדכנו אתכם באשר להגעתם ויבטיחו כי הם רצויים, גם ישנם אורחים חצופים יותר, עקשנים יותר וגם כאלו שבסופו של דבר מזיקים. קרינה אלקטרומגנטית היא בדיוק מסוג האורחים שנוכחותם מזיקה לכם ולבני הבית. 

ארון החשמל הביתי שלכם מבסס את התנאים להמון דברים טובים, אך מסתבר שלא רק אותם. על מנת להתמודד עם נזקי הקרינה, צריך בראש ובראשונה להיות מודעים לנוכחותה. אנו מזמינים גם אתכם לפנות אלינו, ונשמח להגיע אליכם לבדיקה שמטרתה:

  • זיהוי נוכחות של קרינה אלקטרומגנטית
  • בדיקה יסודית לזיהוי רמת הקרינה
  • הפקת דו"ח תוצאות מפורט ממנו נסיק מסקנות ונטפל בהתאם

הבעיה העיקרית: ארונות החשמל כאן בכדי להישאר

איכות החיים הנפלאה המאפיינת את החיים המודרניים, נשענת ברובה על היכולת ליהנות מאספקה נגישה, מהירה ואידיאלית של חשמל. האם תוכלו לדמיין לעצמכם שגרת עבודה או בילוי נעים בבית ללא אספקה של חשמל? התשובה כמובן שלילית. ארונות החשמל נמצאים בכל מקום – מהדירה ועד מרכז הקניות בו אתם מבלים. 

חשיפה ממושכת אל קרינה אלקטרומגנטית יכולה לפגוע בבריאות – שלכם ושל היקרים לכם. בשגרת העבודה שלכם ואפילו בסופי השבוע בבית, אתם חולקים את אותם החללים עם ארונות החשמל, כך שמיותר להתעכב על שאלת החשיפה הממושכת, פשוט מאחר והיא מתקיימת אם תרצו וגם אם לא. 

ארונות חשמל: האם באמת מסוכן לשהות לצידם? התשובה המשמחת הייתה שלילית, אך יותר מדי מחקרים מעידים כי ארונות החשמל לא מטיבים בנוכחותם. במקרים קיצוניים הנזקים הבריאותיים מופיעים בדמות מחלות קשות כמו מחלת הסרטן. במקרים "קלים" יותר? אתם עלולים לחוש בכאבי ראש חזקים וסחרחורות. שימו לב כי לעתים ארון החשמל הביתי יושב אתכם יחד בסלון, כך שאתם יכולים להבין בעצמכם עד כמה אתם חשופים.

 

החיים המודרניים כמשפיעים על פליטת הקרינה

העולם בו חיים כיום הוא עולם מודרני, טכנולוגי וכזה שכולם רוצים להיות מחוברים בו ואליו בכל רגע נתון. עד לפני מספר שנים, מספר מוצרי החשמל בהם השתמשו היה נמוך משמעותית מזה שבו משתמשים כיום. הצורך באספקת החשמל הגביר גם את הצורך ביותר ארונות חשמל, ובהתאם גם עלתה הסבירות לפליטת קרינה מסוכנת. מצד אחד, אספקת החשמל מבורכת. ומצד שני? מגלמת בתוכה פוטנציאל ממשי לנזקים בריאותיים.

 

אז מה אפשר לעשות? לבדוק את רמות הקרינה!

כשם שלא תילחמו ברוח או תרדפו אחר נהר זורם, כך גם יהיה מיותר להילחם בארונות החשמל – הם כאן בכדי להישאר. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הנזקים האפשריים היא באמצעות בדיקה איכותית – כמו זו שאנו מציעים. פליטת הקרינה מסכנת אתכם ואת הילדים היקרים לכם, כאשר הדבר הגרוע ביותר הוא לדחות את הבדיקה. במהלך הבדיקה, נוכל לאמוד את רמת הקרינה, ולהעריך האם מדובר על רמה סבירה או מסוכנת. 

 

הסוף לסימני השאלה: בודקים את הקרינה!

בבית אתם אחראים על ילדיכם הקטנים, ואילו במקום העבודה אתם אחראים לשלומם של צוות העובדים שלכם. אם יש דבר אחד שלא תרצו להמר עליו הוא על הבריאות שלכם ושל היקרים לכם. פנו אלינו עוד היום – חברת "א.מ.נ"! אנו חוגגים בימים אלו 20 שנות עשייה, לאורכן הענקנו שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים. מה אנו מציעים לכם?

  • בדיקות קרינה
  • מיגון קרינה
  • פיקוח על פרויקטים הרלוונטים לתחום הקרינה

כל הבדיקות והפתרונות שלנו ניתנים על ידי אנשי מקצוע מנוסים, תוך שימוש בציוד מתקדם וחדיש. לפרטים נוספים, פנו אלינו!