בדיקות קרינה? לסמוך רק על מודד קרינה מוסמך

חשיבותה של בדיקת קרינה בבית או במקום העבודה, ידועה לכם. מה שקצת פחות ידוע לכם בשלב זה הוא ע"פ אילו קריטריונים יש לבחור את החברה שתבצע עבורכם את הבדיקה. רגע לפני שאתם מפקידים את בריאותכם, בריאות ילדיכם ובריאות העובדים שלכם אצל חברה רנדומלית, דעו גם אתם: רק מודד קרינה מוסמך רשאי וראוי לבצע את בדיקת הקרינה.

קראו מהי קרינה אלקטרומגנטית?

החברה שלנו, "א.מ.נ", היא אחת מהחברות הוותיקות ביותר בארץ בתחום מבדקי סביבה בכלל ובדיקות קרינה בפרט! הפעילות שלנו נשענת על כל ההיתרים הנדרשים, לרבות אישור מהמשרד לאיכות הסביבה. בנוסף, חברתנו עומדת בתקן הישראלי והבינלאומי. ברזומה המקצועי שלנו הנפרס על פני יותר משני עשורים, שלל פרויקטים שהוכתרו בהצלחה! קהל הלקוחות שלנו מגוון וכולל לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. 

בדיקות קרינה? לסמוך רק על מודד קרינה מוסמך

תנאי הסף לביצוע בדיקת קרינה: מודד קרינה מוסמך

נתחיל דווקא בעובדה שככל הנראה לא ממש תפתיע אתכם, אך נציין אותה בכל זאת: לא כל מי שברשותו מכשור מתאים או מצמיד לעצמו תואר מרשים, הוא אכן מודד קרינה. עליכם לזכור כי מטרת העל של הבדיקה היא לאמוד את רמות הקרינה בחלל. האם אדם שלא הוסמך (וכפועל יוצא, אינו יכול להיקרא מודד קרינה), אכן יכול לבדוק את רמות הקרינה, לנתח את תוצאות הבדיקה, להסיק מסקנות ולהמליץ לכם על טיפול מתאים? בוודאי שלא. רק מודד קרינה שאכן הוסמך והוכשר לבצע בדיקות קרינה, רשאי לעסוק בתחום – חוקית ומוסרית.

הזמינות של מודד קרינה מוסמך – עד כמה היא קריטית?

אין כל כוונה להבהיל אתכם או להאיץ בכם, אך מובן כי הזמינות, קריטית. בדיקת קרינה היא בדיוק מסוג הבדיקות שמומלץ לבצע "היום לפני מחר". המוטיבציה לביצוע בדיקה משתנה בין אדם אחד לאחר: בדיקה לפני רכישת דירה, מדידת קרינה במקום העבודה בעקבות תלונות חוזרות של העובדים, בדיקה שגרתית אחת לשנה וכיוצא בזה. בכל אחד מהמקרים, חשוב לבצע את הבדיקה כמה שיותר מהר – ללא דחיות או עיכובים. כל עוד הכל טוב – הכל טוב. עם זאת, במקרים בהם אכן ישנן רמות חריגות של קרינה, כל שניה של עיכוב משמעותית.

מסיבה זו, מעבר להסמכה של מודד הקרינה, חשוב שתעניקו חשיבות גם לזמינות שלו. מודד קרינה שמציע לכם ביקור ובדיקה לעוד כחודש? ותרו על הצעתו בנימוס. אנחנו ב"א.מ.נ" עושים ככל שביכולתנו להגיע עד אליכם במהירות האפשרית לטובת ביצוע הבדיקה. 

"יש צורך לקרוא המלצות או להסתפק בכך שהמודד מוסמך?"

זו שאלה מצוינת. ישנם המון אנשי מקצוע מוסמכים הרשאים להעניק שירות. עם זאת, האם כל אנשי המקצוע הם בהכרח אנשי מקצוע אדיבים? לא בהכרח. מסיבה זו, אנו מזמינים אתכם להתרשם מההמלצות שנכתבו עלינו ע"י לקוחות שביצענו בעבורם את בדיקות הקרינה. ההמלצות הן פרמטר נוסף שעשוי לסייע לכם בהחלטתכם איזו חברת בדיקת קרינה לבחור.

אנו מתחייבים בפניכם על צוות של מודדי קרינה מוסמכים, מכשור מתקדם ואמין ושירות אדיב ואחראי. לפרטים נוספים ותיאום בדיקה, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 09-7439917